29 січня –День пам’яті героїв Крут

 alt

29 січня –День пам’яті героїв Крут – саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби…

         Саме сьогодні, 29 січня 2020 року, в приміщенні центральної бібліотеки пройшла історична година, присвячена Дню пам’яті героїв Крут «Квіти у полі, там де Крути…» яку провели працівники центру культури та дозвілля, центральної бібліотеки та краєзнавчого музею.

Головна мета заходу - це вшанування пам'яті воїнів-студентів полеглих в бою під станцією Крути 29 січня 1918 року. Працівники центру культури і дозвілля Інна Пашкевич та Діана Шквиря розпочали захід та розповіли присутнім  про трагічні події далекого 1918 року, і наголосили, що бій під Крутами - це героїчна і трагічна подія. 

Директор краєзнавчого музею Оксана Подпрятова  ознайомила присутніх з відеооглядом «Битва під Крутами», а працівник центральної бібліотеки Тетяна Потоцька здійснила мандрівку в минуле сторінками трагічної історії нашого народу. Присутні мали змогу переглянути книжкову виставку – пам’ять «Крути – честь і трагедія України».

«Подвиг юнаків під Крутами, що своєю кров'ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишаються в історії і нашій пам'яті, як символ національної честі», - завершили патріотичну годину працівники культури.

Крути  – героїчна мить на сторінках історії українського державотворення. Факел героїзму запалений студентами 29 січня 1918 року під Крутами й далі горить і буде горіти в серцях майбутніх поколінь.

altalt
 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@