31 річниця виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан

alt 
 

«Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В боротьбі жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…»

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.

Саме пам'ять про страшні події афганської війни збирає щороку в лютому воїнів-інтернаціоналістів Розівського та Більмацького районів.

Не порушуючи традицій, так було і цьогоріч. 13 лютого 2020 року в приміщенні Центру культури і дозвілля Розівської селищної ради відбувся урочистий захід, присвячений 31 річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан.

У фойє районного центру культури і дозвілля усі охочі могли розглянути виставку «Шляхами Афганської війни» підготовлену працівниками Розівської центральної бібліотеки та краєзнавчого музею. У фотографіях та музейних експонатах увічнено пам’ять воїнів – інтернаціоналістів.

Із побажаннями добра і здоров’я, мирного неба звернулися до присутніх заступник селищного голови, воїн – інтернаціоналіст Віктор, Новоселецький, помічник народного депутата України Олександра Пономарьова – Володимир Попов, голова міжрайонної організації Української спілки воїнів Афганістану Станіслав Сівер.

Гості  заходу переглянули слайд – шоу, в якому були використані фото матеріали з фонду краєзнавчого музею присвячені вшануванню пам’яті учасників бойових дій на територіях інших держав. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих воїнів-афганців – наших земляків.

         В подарунок для воїнів – афганців був підготовлений тематичний концерт «Ціна чужої війни», в якому взяли участь художні колективи ЦКД, будинку дитячої творчості, Розівського закладу загальної середньої освіти №2.

         Після закінчення концертної програми воїни-інтернаціоналісти Розівського та Більмацького районів відвідали Розівський краєзнавчий музей. Для них була організована цікава екскурсія, та особлива увага була приділена постійно-діючій «Афганістан – біль моєї душі»

В глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув.

 

З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд з нами.Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим родинам здоров’я, родинного затишку, щастя, миру, добра, впевненості в завтрашньому дні!


altalt

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@