Про подання електронних декларацій посадових осіб органів місцевого самоврядування на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Про подання електронних декларацій посадових осіб 
органів місцевого самоврядування на сайті 
Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

        Увага!!! Розівська селищна рада нагадує про наближення терміну подачі електронних декларацій посадових осіб органів місцевого самоврядування та прирівняних осіб, депутатів Розівської селищної ради про необхідність отримання електронного цифрового підпису для заповнення відповідної декларації.
          Відповідно до пункту 1 статті 45 Закону Українивід 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – Закон) особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції; особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.
           Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 р. № 2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» визначено, що з 00 годин 00 хвилин 01 січня 2017 року розпочинає свою роботу система подання та оприлюднення відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування другого етапу. 
         Зазначені у пункті 1 цього рішення декларації (повідомлення) подаються згідно із Законом шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Для отримання ЕЦП для подання декларації за минулий рік суб’єкту декларування необхідно до  01.02.2017 року звернутись до спеціально призначеної відповідальної особи Розівської селищної ради та надати:

* копію паспорта підписувача (копії 1-2 сторінок; 3-6 – за наявності відміток та сторінки з відміткою про реєстрацію місця проживання), засвідчену підписом власника;

* копію картки платника податків, засвідчену підписом власника. За наявності у паспорті громадянина України реєстраційного номера облікової картки платника податків, замість копії картки платника податків може бути подана копія сторінки паспорта громадянина України з відповідною відміткою, засвідчена підписом власника. Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатков оподається копія сторінки паспорту з відміткою про таку відмову.

Також у зв’язку з тим, що в межах послуг електронного цифрового підпису не передбачено надання носіїв ключової інформації, генерація особистих ключів підписувачів виконується на носії посадової особи (змінні флеш-носії, оптичні носії CD/DVD, захищені носії ключової інформації тощо), суб’єкту декларування потрібно мати відповідний носій ключової інформації.

 

 
 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@