Селищна рада

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту рішення Розівської селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території Розівської селищної ради»

 

Розробник регуляторного акту – Розівська селищна рада.

Проєктом регуляторного акту встановлюються ставки єдиного податку на території Розівської селищної ради.

         Адреса розробника: 70300, смт. Розівка, вул. Каштанова, 15,  тел. 06162 97252, e-mail:

rozovka_otg@ukr.net

Адреса спеціально уповноваженого органу: Державна регуляторна служба України, 01011 м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 0442545673,  факс 0442854393, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

Проєкт розпорядження та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному  веб-сайті  Розівської селищної ради:   http://www.roz.zp.ua у розділі «Діяльність селищної ради», підрозділ «Підприємництво та регуляторна політика», сторінка «Обговорення проєктів регуляторних актів».

Пропозиції та зауваження, відповідно цього проєкту, від фізичних осіб-підприємців приймаються у письмовій формі протягом місяця з дня його опублікування.

Проєкт рішення Про встановлення ставок єдиного податку на території  Розівської селищної ради

СТАВКИ єдиного податку для фізичних осіб – підприємців в залежності від виду господарської діяльності і відносяться до першої та другої груп платників податку

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Розівської селищної ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території Розівської селищної ради»

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@