Результати поіменного голосування 04.09.2019

 Результати поіменного голосування

Дата проведення сесії:  04.09.2019 року

№ скликання: 7

№ сесії: 3  позачергова

Загальна кількість депутатів селищної ради: 26

Кількість депутатів, які зареєструвалися:    22

 

Пропозиція головуючого про включення до порядку денного питання про розгляд листа Головного управління Держгеокадастру про погодження відведення земельних ділянок та надання дозволу на розроблення документації із землеустрою

Варіант голосування: за основу і в цілому

3а - 22

Проти –   0

Утримались –  0

Не голосували – 0

Не зареєстровані -  4

Кількість депутатів, які проголосували: 22

Результат:  прийнято

Прізвище, ім’я по батькові

За, проти, утримався

1

Безносяк Сергій Зіновійович

За

2

Брезицька Ольга Генріхівна 

За

3

Брицька Наталя Володимирівна

За

4

Борзенкова Олена Анатоліївна

Не реєструвався

5

Будник Наталя Миколаївна

За

6

Бондаренко Тетяна Федорівна

За

7

Грантовський Сергій Олександрович

Не реєструвався

8

Голуб Андрій Андрійович

За

9

Денисенко Людмила Григорівна

Не реєструвався

10

Жуков Євген Олександрович

За

11

Жиєнко Микола Іванович

За

12

Корнійчук Володимир Михайлович

За

13

Кухтін Катерина Костянтинівна

За

14

Кротінов Іван Володимирович

Не реєструвався

15

Лаптєв Олег Іванович

За

16

Луц Володимир Захарович

За

17

Лосєв Ігор Олексійович

За

18

Мілік Сергій Олександрович

За

19

Маркевич Оксана Володимирівна

За

20

Мандрика Світлана Анатоліївна

За

21

Никоненко Олександр Володимирович

За

22

Пенгрин Ярослав Йосипович

За

23

Поворозник Володимир Ілліч

За

24

Станський Сергій Валентинович 

За

25

Славська Любов Олександрівна

За

26

Сіпко Петро Андрійович

За

 

Питання: Про затвердження порядку денного сесії.

Варіант голосування: за основу і в цілому

3а - 22

Проти –   0

Утримались –  0

Не голосували – 0

Не зареєстровані -  4

Кількість депутатів, які проголосували: 22

Результат:  прийнято

Прізвище, ім’я по батькові

За, проти, утримався

1

Безносяк Сергій Зіновійович

За

2

Брезицька Ольга Генріхівна 

За

3

Брицька Наталя Володимирівна

За

4

Борзенкова Олена Анатоліївна

Не реєструвався

5

Будник Наталя Миколаївна

За

6

Бондаренко Тетяна Федорівна

За

7

Грантовський Сергій Олександрович

Не реєструвався

8

Голуб Андрій Андрійович

За

9

Денисенко Людмила Григорівна

Не реєструвався

10

Жуков Євген Олександрович

За

11

Жиєнко Микола Іванович

За

12

Корнійчук Володимир Михайлович

За

13

Кухтін Катерина Костянтинівна

За

14

Кротінов Іван Володимирович

Не реєструвався

15

Лаптєв Олег Іванович

За

16

Луц Володимир Захарович

За

17

Лосєв Ігор Олексійович

За

18

Мілік Сергій Олександрович

За

19

Маркевич Оксана Володимирівна

За

20

Мандрика Світлана Анатоліївна

За

21

Никоненко Олександр Володимирович

За

22

Пенгрин Ярослав Йосипович

За

23

Поворозник Володимир Ілліч

За

24

Станський Сергій Валентинович 

За

25

Славська Любов Олександрівна

За

26

Сіпко Петро Андрійович

За

 

1. Про недоцільність проведення процедури закупівлі послуг з  капітального ремонту доріг Розівської селищної ради

Варіант голосування: за основу і в цілому

3а - 12

Проти – 5  

Утримались –  5

Не голосували – 0

Не зареєстровані -   4

Кількість депутатів, які проголосували:    22

 Результат:  не прийнято 

Прізвище, ім’я по батькові

За, проти, утримався

1

Безносяк Сергій Зіновійович

Проти

2

Брезицька Ольга Генріхівна 

За

3

Брицька Наталя Володимирівна

Утрималась

4

Борзенкова Олена Анатоліївна

Не реєструвався

5

Будник Наталя Миколаївна

Утрималась

6

Бондаренко Тетяна Федорівна

Утрималась

7

Грантовський Сергій Олександрович

Не реєструвався

8

Голуб Андрій Андрійович

Утримався

9

Денисенко Людмила Григорівна

Не реєструвався

10

Жуков Євген Олександрович

Проти

11

Жиєнко Микола Іванович

За

12

Корнійчук Володимир Михайлович

За

13

Кухтін Катерина Костянтинівна

За

14

Кротінов Іван Володимирович

Не реєструвався

15

Лаптєв Олег Іванович

За

16

Луц Володимир Захарович

За

17

Лосєв Ігор Олексійович

За

18

Мілік Сергій Олександрович

Утримався

19

Маркевич Оксана Володимирівна

За

20

Мандрика Світлана Анатоліївна

За

21

Никоненко Олександр Володимирович

Проти

22

Пенгрин Ярослав Йосипович

За

23

Поворозник Володимир Ілліч

За

24

Станський Сергій Валентинович 

Проти

25

Славська Любов Олександрівна

Проти

26

Сіпко Петро Андрійович

За

 

2. Про розгляд листа Головного управління Держгеокадастру про погодження відведення земельних ділянок та надання дозволу на розроблення документації із землеустрою

Варіант голосування: за основу і в цілому

3а - 22

Проти – 0  

Утримались –  0

Не голосували – 0

Не зареєстровані -   4

Кількість депутатів, які проголосували:    22

 Результат:  прийнято

Прізвище, ім’я по батькові

За, проти, утримався

1

Безносяк Сергій Зіновійович

За

2

Брезицька Ольга Генріхівна 

За

3

Брицька Наталя Володимирівна

За

4

Борзенкова Олена Анатоліївна

Не реєструвався

5

Будник Наталя Миколаївна

За

6

Бондаренко Тетяна Федорівна

За

7

Грантовський Сергій Олександрович

Не реєструвався

8

Голуб Андрій Андрійович

За

9

Денисенко Людмила Григорівна

Не реєструвався

10

Жуков Євген Олександрович

За

11

Жиєнко Микола Іванович

За

12

Корнійчук Володимир Михайлович

За

13

Кухтін Катерина Костянтинівна

За

14

Кротінов Іван Володимирович

Не реєструвався

15

Лаптєв Олег Іванович

За

16

Луц Володимир Захарович

За

17

Лосєв Ігор Олексійович

За

18

Мілік Сергій Олександрович

За

19

Маркевич Оксана Володимирівна

За

20

Мандрика Світлана Анатоліївна

За

21

Никоненко Олександр Володимирович

За

22

Пенгрин Ярослав Йосипович

За

23

Поворозник Володимир Ілліч

За

24

Станський Сергій Валентинович 

За

25

Славська Любов Олександрівна

За

26

Сіпко Петро Андрійович

За

 

 

 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@