Новини служби зайнятості
Прес-реліз 11 травня 2021 року
alt 

За сприяння служби зайнятості протягом січня-квітня 2021 року  8,2 тис. безробітних знайшли роботу

 

За січень-квітень 2021 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 35,2 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 3,2% менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-квітня 2021 року 9,4 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 8,2 тис. безробітних, з них 68 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 165 безробітних - учасників АТО/ООС. З початку року 28 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 14 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 578 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 1225 осіб взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 травня 2021 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 17,3 тис. безробітних.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 травня 2021 року становила 1812 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – водії, продавці, медсестри, кухарі, електромонтери,слюсарі, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, електрогазозварники, токарі, охоронники та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, економістів та менеджерів з відповідним досвідом роботи.

 
Прес-реліз 6 травня 2021 року
alt 

Результатом проведення в Запорізькій області «Місячника зайнятості жінок» стало працевлаштування 1100 представниць прекрасної статі

 

 

«Успіху досягає той, хто не підозрює про неминучість поразки»

 

Коко Шанель

В усі часи жінки займають особливе місце в суспільстві, вони славляться своєю вродою, привабливістю, чарівністю. Нове століття відкрило можливість тендітним особам достойно задіяти себе в усіх сферах життєдіяльності. Природжена кмітливість і завзятість, жіноча мудрість, вміння орієнтуватись в інформаційному просторі допомагають жінкам досягти гарних результатів. Сучасні жінки впевнені в своїй здатності рости професійно, оскільки сьогодення диктує більш-менш рівні умови на ринку праці і кар’єрного розвитку.

Але життя вносить свої корективи в наші плани на майбутнє. Вже другий рік поспіль ми живемо в «карантинних умовах», що значно ускладнює і без того не легкий шлях до професійного розвитку. Однак, з метою сприяння соціальній, професійній реалізації жінки та підтримки її трудової  активності в сучасному економічному середовищі, з обов’язковим  дотриманням «карантинних норм», Запорізькою обласною службою зайнятості у квітні 2021 проведено загальнообласну акцію «Місячник зайнятості жінок». Метою проведення  акції було формування у жінок впевненості у власних силах, знаходження оптимальної моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем і як результату - прискорення адаптації на сучасному ринку праці.  Протягом акції фахівцями центрів зайнятості та філій Запорізького обласного центру зайнятості організовано та проведено ряд інформаційних вебінарів, надано індивідуальні профконсультаційні та профінформаційні послуги, організовано тимчасові роботи і, звісно, кар’єрні радники допомагали в пошуках підходящої роботи.

Безробітні жінки отримали поради щодо ефективних методів та головних правил пошуку роботи, визначали помилки, які найчастіше зустрічаються під час співбесіди з роботодавцем та перешкоджають працевлаштуванню, обговорювали шляхи їх попередження та уникнення.

«Результат акції не змусив себе довго чекати. Протягом місячника звернулись до центрів зайнятості та філій Запорізького обласного центру зайнятості більше 1,7 тис. жінок. Успішно працевлаштовані більше 1,1 тис. жінок. Проходили навчання 80 жінок, працювали на громадських роботах чи роботах тимчасового характеру 134 жінки», - підсумовує директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

 
Прес-реліз 21 квітня 2021 року
alt

Служба зайнятості інформує. Діє нова форма звіту №4-ПН про заплановане масове вивільнення працівників

 Від 16 квітня підприємства, установи та організації, в разі запланованого масового вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці, у т. ч. ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ та організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання повинні подавати до центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості за місцем провадження своєї господарської діяльності, звіт за формою №4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці», за новою формою.

Нова форма звітності та порядок її складання затверджені наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18 березня 2021 року №563, що зареєстрований в Міністерство юстиції України 05 квітня 2021 року за №445/36067.

Термін подання звітності – не пізніше ніж за два місяці до вивільнення та не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення в разі звільнення держслужбовців (п. 1 та 1-1 ч. 1 ст. 87 Закону України «Про державну службу»). У разі якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подання інформації є перший після нього робочий день.

Інформація за встановленою формою подається в електронному вигляді (з накладенням кваліфікованого електронного підпису) або паперовому вигляді (із засвідченням підписом керівника або особи, відповідальної за подання інформації).

Слід нагадати, що критерії масового вивільнення працівників з ініціативи роботодавця (одноразового або протягом 3 місяців), крім випадку ліквідації юридичної особи, визначені у ст. 48 Закону «Про зайнятість населення».

Звертаємо увагу, що наказ Міністерства соціальної політики від 31 травня 2013 року №317, яким було затверджено форму звітності №4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці» та Порядок її подання, втратив чинність.

 
Прес-реліз 13 квітня 2021 року
 

Більше 5  тисяч безробітних знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

За січень-березень 2021 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 32,0 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 13,9% більше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-березня 2021 року 5,9 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 5,1 тис. безробітних, з них 46 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 109 безробітних - учасників АТО/ООС. З початку року 28 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 12 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 444 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 951особа взяла участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 квітня 2021 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 19,7 тис. безробітних.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 квітня 2021 року становила 2346 одиниць.

Директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік запевняє: «Робота є! Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водії, кухарі, продавці, слюсарі, електромонтери, медсестри, охоронники, електрогазозварники, покоївки та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів, менеджерів та економістів з відповідним досвідом роботи».

 
Прес-реліз 12 квітня 2021 року
alt 

 

 

Важливо. Розпочав роботу Contact-центр Запорізької обласної служби зайнятості

12 квітня розпочав роботу Contact-центр Запорізької обласної служби зайнятості, створений за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Метою  Центру є підтримка та  інформування клієнтів у питаннях зайнятості.

Фахівці надаватимуть консультації та роз’яснення щодо послуг Державної служби зайнятості, електронних сервісів та інших питань.

 Contaсt -центр працює за п’ятиденним робочим тижнем. Дзвінки приймаються за безкоштовним номером 0-800-33-67-28  з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45, з перервою  з 12.00 до 12.45 год.  Субота та неділя – вихідні дні.

 


Страница 1 из 16


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@