03.Третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Розівської селищної ради

alt 

15 квітня 2020 року в онлайн режимі відбулось третє засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Розівської селищної ради Розівського району Запорізької області на період до 2017 року, яке провела координатор робочої групи, експерт з регіонального розвитку Програми «
U-LEAD з Європою» у Запорізькій області Ксенія Божкова. Учасники заходу, обговоривши дані SWOT-аналізу перейшли до формулювання системи стратегічних, операційних цілей та завдань, виконання яких буде наближати громаду до досягнення визначеного бачення розвитку.

Визначені основні пріоритети Стратегії - економічний розвиток громади, який планується досягти завдяки створенню сприятливого інвестиційного клімату та розвитку малого та середнього підприємництва, розвиток сфери туризму, створення комфортних та безпечних умов на території громади, здійснюючи благоустрій населених пунктів, розбудовуючи та модернізуючи систему водопостачання, дорожню інфраструктуру, вдосконалюючи систему поводження з ТПВ, впроваджуючи енергоефективні технології. 
Також Розівська громада планує спрямувати свої зусилля на розвиток людського потенціалу та покращення якості життя жителів громади, підвищуючи їх ініціативність та свідомість. 
altМатеріали до засідання Робочої групи зі стратегічного планування
 


© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@