Про військовий обовязок та військову службу
СПИСОК офіцерів запасу, які ухиляються від призову на строкову військову службу
 СПИСОК

офіцерів запасу, які ухиляються від призову на строкову військову службу  та не з’являються до Більмацько-Розівського об’єднаного районного військового комісаріату.

 

   Ухиляються від призову:

1.молодший лейтенант запасу Живогляд Юрій Анатолійович 1983 року народження;

2.молодший лейтенант запасу  Кулеба Артем Сергійович 1986 року народження;

3.молодший лейтенант запасу Кушнерик Катерина Василівна 1988 року народження;

4. молодший лейтенант запасу  Перекупка Віталій Олегович 1986 року народження;

5. молодший лейтенант запасу  Сухов Федір Володимирович 1986 року народження.

   Не з’являються до військового комісаріату:

1. молодший лейтенант запасу Сухоносенко Ігор Ігорович 1997 року народження.

 
До уваги призовників та військовозобов'язаних
 

На вимогу Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» громадяни України, які вибувають на строк більше трьох місяців за межі України знімаються з військового обліку за місцем проживання згідно документів, які підтверджують виїзд призовників і військовозобов’язаних за кордон.

У разі вибуття призовників і військовозобов’язаних на строк більше трьох місяців за межі України, вони зобов’язані з’явитись до районного військового комісаріату з документами, які підтверджують виїзд за кордон, написати заяву про зняття з військового обліку та здати військовий квиток.

У разі прибуття  з-за кордону призовники і військовозобов’язані з’являються до районного військового комісаріату для постановки на військовий облік та отримання військового квитка.

 
Повідомлення

   ДОДАТКОВИЙ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ДО ВИЩІХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ТА ВІЙСЬКОВИХ КОЛЕДЖІВ СЕРЖАНТСЬКОГО СКЛАДУ.

             До уваги всіх бажаючих присвятити своє життя для захисту і зміцненню своєї Батьківщини.

             Відповідно до наказу Міністра оборони України з 5 серпня по 14 серпня цього року оголошується додатковий конкурсний відбір кандидатів на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових коледжів сержантського складу.

Прийом кандидатів будуть здійснювати наступні військові навчальні заклади:

  • Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (предмети ЗНО:українська мова,математика+1 на вибір)

  • Військовий коледж сержантського складу Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.(предмети ЗНО:українська мова+1 на вибір)

  • Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія» (предмети ЗНО українська мова+1 на вибір) 

 

         Особи, які мають невеликі бали ЗНО і не вступили до цивільних вищих навчальних  закладів та виявили бажання вступити до військових навчальних закладів, для оформлення особової справи особисто подають заяву до Більмацько –Розівського ОРВК в період з 5 серпня по 14  серпня 2019 року.

 

Військова служба за контрактом: roz.zp.ua/files/лист0001.jpg 
                                                               roz.zp.ua/files/лист0002.jpg
                                                               roz.zp.ua/files/лист0003.jpg     
                                                                  


  Законом  України  « Про  внесення  змін до ст.28  Закону  України « Про військовий обов’язок і військову службу» від 22 липня 2014 року № 1604-
VII підвищено вік перебування у запасі  до 60 років , вищому офіцерському складу -65 років. Закон набув чинності 13 серпня 2014 року . Саме з цієї дати , особи, яких раніше було виключено з обліку за віком , знову набули статусу військовозобов’язаних. З цієї дати на них поширюється дія Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо проходження військової служби у запасі та ст.22 Закону  України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» , якою передбачено обов’язки громадян щодо мобілізації.
З 01 вересня 2019 року розпочинається підготовка на «лідерських курсах» тактичного рівня зі строком навчання до 12 місяців для проходження військової служби на посадах осіб офіцерського складу громадян України,які мають ступінь вищої освіти не нижче «бакалавр» і за станом здоров’я  придатні для проходження військової служби на первинних посадах осіб офіцерського складу Збройних Сил України. Професійне навчання за військово-обліковими спеціальностями відбудеться у чотирьох вищих військових навчальних закладах:

1.Національна Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львів)

2.Військова академія.(Одеса)

3.Військовий інститут телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут. (м Київ)

4.Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.(Харків)

На навчання приймаються громадяни України віком від 19 до 30 років. Прийом осіб здійснюється на конкурсній основі. Під час підготовки слухачі курсів отримають грошове забезпечення від 10000 грн, знаходяться на повному утриманні  ЗС України. По завершенню навчання випускники приймаються на військову службу за контрактом осіб офіцерського складу. Отримають первинне військове звання офіцерського складу «молодший лейтенант та призначаються на посаду офіцерського складу в ЗСУ.

Особи, які виявили бажання вступити на «лідерські курси», для оформлення особової справи особисто подають заяву до Більмацько-Розівського ОРВК в період з 15 липня по 01 серпня 2019 року. 

 

 

 

    
 
© 2011 Розівська селищна рада
Усі права захищені
При копіюванні матеріалів з сайту посилання на
roz.zp.ua  обов*язкове
Сайт розробленний у студії "Respect design@